Savo klientams siūlome vieną greičiausių pristatymo terminų - prekes, esančias mūsų sandėlyje, pristatome per 1-2 darbo dienas. Pristatome per kurjerį Venipak tiesiai į Jūsų namus ar biurą.

Didesnius kaip 50 Eur užsakymus pristatome nemokamai!

Parduotuvėje prie visų prekių yra nurodyta šios prekės būklė sandėlyje. Prie esančių sandėlyje prekių yra prierašas Prekės likutis: Sandėlyje yra. Prie nesamų prekių, kurios tranzite į Lietuvos sandėlį, yra kitoks likučio prierašas: Prekės likutis: Laikinai neturime. Taip pat prie nesamo sandėlyje įrašo apačioje yra prierašas “Informuokite mane kai prekė bus” : čia Jūs galite įvesti savo elektroninį paštą ir automatiškai gausite pranešimą, kai prekė yra užpajamuojama sandėlyje. Tada prekės sandėlio būklė pasikeičia į “Sandėlyje yra”. Tikslią tokių prekių atvykimo datą galite taip pat pasiteirauti el. p. info@uzraktai.lt, nurodytais telefonais arba klauskite čia

Užsakytas turimas prekes galima nemokamai atsiimti ir mūsų parduotuvėje Šiauliuose, Dvaro g. 49. 

Prekes Jūsų nurodytu adresu pristatome savo samdomu kurjeriu Venipak. Kurjeris prieš atvykdamas susisieks Jūsų nurodytu telefonu.

Esant kliento pageidavimams ir sumokėjus už prekes iš anksto, prekes galime pristatyti ir į pageidaujamą VENIPAK arba LP Express atsiėmimo terminalą-paštomatą. Terminalų vietų sąrašą galite rasti paspaudę čia ir čia. Norėdami prekę gauti į Jūsų pasirinktą terminalą, užsakymo pastabose informuokite mus apie tai, nurodydami pageidaujamą paštomatą.

Įmonių dėmesiui! Jeigu registruojatės ne kaip fizinis asmuo, o kaip įmonė, nepamirškite skyrelyje "Jūsų adresas" eilutėje "Įmonė" įrašyti savo įmonės pavadinimą, taip pat nurodykite įmonės kodą ir PVM (jei esate PVM mokėtojas) registracijos kodą.